RN73H2BTTD4700F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4700F25
JLCPCB Part #
C2549235
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS