HV733ARTTE2053F
MFR.Part #
HV733ARTTE2053F
JLCPCB Part #
C6060695
Description
-55℃~+155℃ 1W 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS