SG73S2ETTD6193F
MFR.Part #
SG73S2ETTD6193F
JLCPCB Part #
C4013512
Description
-55℃~+155℃ 500mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS