HV732HTTE7325F
MFR.Part #
HV732HTTE7325F
JLCPCB Part #
C4088260
Description
-55℃~+155℃ 500mW 73.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS