HV732HTTE6045F
MFR.Part #
HV732HTTE6045F
JLCPCB Part #
C3988574
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS