SR732ARTTD2R37F
MFR.Part #
SR732ARTTD2R37F
JLCPCB Part #
C6824277
Description
-55℃~+155℃ 2.37Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS