HV732BTTD9763F
MFR.Part #
HV732BTTD9763F
JLCPCB Part #
C4005307
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS