RN732ATTD1243F25
MFR.Part #
RN732ATTD1243F25
JLCPCB Part #
C4233795
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS