SG73P2ATTD69R8D
MFR.Part #
SG73P2ATTD69R8D
JLCPCB Part #
C4097559
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS