HV732HTTE434G
MFR.Part #
HV732HTTE434G
JLCPCB Part #
C4073314
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS