RN73R2ETTD10R5F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD10R5F100
JLCPCB Part #
C4051540
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS