RN73H2ETTD2741B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2741B50
JLCPCB Part #
C4068998
Package
1210
Description
2.74kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS