HV731JTTD914G
MFR.Part #
HV731JTTD914G
JLCPCB Part #
C4012676
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS