HV732HTTE3653D
MFR.Part #
HV732HTTE3653D
JLCPCB Part #
C4351444
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS