HV732HTTE3325F
MFR.Part #
HV732HTTE3325F
JLCPCB Part #
C4119085
Description
-55℃~+155℃ 33.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS