SR732ERTTDR390F
MFR.Part #
SR732ERTTDR390F
JLCPCB Part #
C6824421
Description
-55℃~+155℃ 390mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS