HV732HTTE2703F
MFR.Part #
HV732HTTE2703F
JLCPCB Part #
C4228867
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS