HV732HTTE2703D
MFR.Part #
HV732HTTE2703D
JLCPCB Part #
C4282588
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS