RN732ATTD51R7F100
MFR.Part #
RN732ATTD51R7F100
JLCPCB Part #
C4167800
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS