HV732HTTE2373D
MFR.Part #
HV732HTTE2373D
JLCPCB Part #
C3957295
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS