HV732HTTE1334F
MFR.Part #
HV732HTTE1334F
JLCPCB Part #
C4222372
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS