RN73R1JTTD7062F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7062F25
JLCPCB Part #
C2496224
Description
-55℃~+155℃ 100mW 70.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS