HV732HRTTE2743D
MFR.Part #
HV732HRTTE2743D
JLCPCB Part #
C5655113
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS