HV732HRTTE2263D
MFR.Part #
HV732HRTTE2263D
JLCPCB Part #
C7287287
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS