HV732HRTTE1543F
MFR.Part #
HV732HRTTE1543F
JLCPCB Part #
C6637970
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS