SG73P2ARTTD3090F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD3090F
JLCPCB Part #
C5911615
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS