HV732BTTD9534F
MFR.Part #
HV732BTTD9534F
JLCPCB Part #
C4128431
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS