RN73R2BTTD5421D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5421D10
JLCPCB Part #
C2554459
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS