RN73R2ETTD3443C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3443C25
JLCPCB Part #
C4049580
Description
-55℃~+155℃ 250mW 344kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS