HV732ATTD9533D
MFR.Part #
HV732ATTD9533D
JLCPCB Part #
C4246338
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS