HV732ATTD9094F
MFR.Part #
HV732ATTD9094F
JLCPCB Part #
C4088146
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS