RN73H2ETTD5620F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5620F25
JLCPCB Part #
C4261408
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS