HV732ATTD8203F
MFR.Part #
HV732ATTD8203F
JLCPCB Part #
C4043213
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS