HV732ATTD8253F
MFR.Part #
HV732ATTD8253F
JLCPCB Part #
C4015582
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS