SG73S1JRTTD130J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD130J
JLCPCB Part #
C6678452
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS