RK73G1ETTP88R7F
MFR.Part #
RK73G1ETTP88R7F
JLCPCB Part #
C3957617
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS