RN73R2BTTD2372B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2372B25
JLCPCB Part #
C4141019
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS