RN73H1JTTD9311F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9311F50
JLCPCB Part #
C3983983
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS