HV732ATTD6344F
MFR.Part #
HV732ATTD6344F
JLCPCB Part #
C4337395
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.34MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS