HV732ARTTD6344F
MFR.Part #
HV732ARTTD6344F
JLCPCB Part #
C6637807
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS