RN73R1JTTD1800F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1800F50
JLCPCB Part #
C2495272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS