HV732ATTD515J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ATTD515J
JLCPCB Part #
C4193044
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS