RN732BTTD41R2C25
MFR.Part #
RN732BTTD41R2C25
JLCPCB Part #
C3979989
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS