RN732BTTD9531A05
MFR.Part #
RN732BTTD9531A05
JLCPCB Part #
C4166047
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS