RN73H2BTTD94R2B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD94R2B50
JLCPCB Part #
C4277456
Description
250mW 94.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS