HV732ATTD4303F
MFR.Part #
HV732ATTD4303F
JLCPCB Part #
C4142098
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS