HV732ATTD4423F
MFR.Part #
HV732ATTD4423F
JLCPCB Part #
C4266857
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS