HV732ATTD3403F
MFR.Part #
HV732ATTD3403F
JLCPCB Part #
C3952709
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS