HV732ATTD3903F
MFR.Part #
HV732ATTD3903F
JLCPCB Part #
C4135391
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS