HV732ATTD334J
MFR.Part #
HV732ATTD334J
JLCPCB Part #
C3978128
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS